Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014

Ήφαιστος Περιστερίου - Παλαιό Φάληρο 3-1

Σημαντικό τρίποντο πήρε ο Ήφαιστος Περιστερίου επί του Παλαιού Φαλήρου με 3-1.
Η ομάδα του Γιάννη Τάμπρατζη ήταν ανώτερη καθ΄όλη την διάρκεια του παιχνιδιού και με δυο γκολ του Κεμαβόρ στο α΄μέρος πήγαν στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα.
Ο Κυριαζής στην επανάληψη άνοιξε την ψαλίδα του σκορ στο 3-0, με τον Ντεκίδη να μειώνει σε 3-1 για τους φιλοξενούμενους λίγο πριν την λήξη του αγώνα.
Επόμενη αγωνιστική:
Άγιος Δημήτριος – Ήφαιστος Περιστερίου
Παλαιό Φάληρο – Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων
Ήφαιστος Περιστερίου: Σταυρόπουλος, Γιαννούλας,Σφίχτης, Μουρκάκης(90΄Μαυρομάτης), Ζαφειράτος, Ζήκος, Μπότης, Τζαβαράς, Κεμαβόρ, Κυριαζής(78΄Κασπίρης), Παπαγιάννι(72΄Καλαϊτζής).
Παλαιό Φάληρο:Σαραντίδης, Σακελλαρίου, Αφράτης (30΄Γιαννακόπουλος), Νικηφοράκης (46΄Τζάμος), Τσάφος, Γερακάρης, Κωσταντινίδης-Μοντεσάντο,Ντεκίδης, Ζαμπαράς, Κέντρος  (71΄Καραγιάννης),Σφενδύλης.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.

Απλοί τρόποι να ενισχύσετε το ανοσοποιητικό σύστημα του παιδιού

ΠΑΙΔΙ  |  10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020 | 06:00  |  IMOMMY TEAM Ειδικά αυτήν την περίοδο που η πανδημία του κοροναϊού απειλεί την υγεία ...